Impatiens Balsamina Estratt

Impatiens Balsamina Estratt

Isem tal-Prodott: Estratt ta 'Impatiens Balsamina
Sors tal-Pjanti: Impatiens balsamina plant
Dehra: Trab fin kannella
Metodu tat-Test: HPLC
Ċertifikat: ISO9001, HACCP, Kosher, Halal
Ibgħat l-inkjesta
Chat Now
Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
 

Deskrizzjoni tal-Prodotti

 

product-330-250

Impatiens Balsamina Estratthija derivata mill-pjanta Impatiens balsamina, magħrufa għall-proprjetajiet qawwija tagħha li jtejbu s-saħħa. Rikonoxxut ħafna għall-kontenut għoli ta 'antiossidanti tiegħu, dan l-estratt huwa favorit fl-industriji nutraċewtiċi u kosmetiċi. Kingsci, bi 17-il sena ta 'kompetenza, joffri estratt ta' grad premium li jilħaq standards ta 'kwalità globali, li jiżgura effikaċja u sigurtà għal diversi applikazzjonijiet.

 

 

Kompożizzjoni Kimika ta'Impatiens Balsamina Estratt

 

Komponent

Perċentwal (%)

Anthocyanins

25-30

Flavonojdi

15-20

 

 

Impatiens Balsamina EstrattSpeċifikazzjonijiet

 

Speċifikazzjoni

Dettalji

Dehra

Trab fin kannella

Assaġġ

10:1, 20:1

Daqs tal-Partiċelli

100% jgħaddu 80 malji

Solubilità

Solubbli fl-ilma

 

 

Impatiens Balsamina EstrattFunzjoni

 

L-Estratt ta 'Impatiens Balsamina huwa stmat għall-komponenti bijoattivi tiegħu, notevolment anthocyanins u flavonoids, li jipprovdu benefiċċji sinifikanti għas-saħħa.

1. Qawwa Antiossidanti

L-anthocyanins sinjuri f'dan l-estratt jgħinu fil-ġlieda kontra r-radikali ħielsa, jappoġġaw is-saħħa ċellulari u l-lonġevità.

2. Proprjetajiet anti-infjammatorji

L-ingredjenti attivi fl-estratt jistgħu jnaqqsu l-infjammazzjoni, jippromwovu ġilda aktar b'saħħitha u funzjoni tal-ġogi.

3. Saħħa tal-ġilda

Minħabba l-proprjetajiet antibatteriċi u antifungali tiegħu, huwa komunement użat fi prodotti għall-kura tal-ġilda biex inaqqas l-akne u jtejjeb iċ-ċarezza tal-ġilda.

 

4. Appoġġ immuni

Il-komposti naturali f'Impatiens Balsamina jgħinu l-funzjoni immuni, u jagħmluha ingredjent popolari fis-supplimenti tal-benessri.

 

Impatiens Balsamina EstrattKaratteristiċi

 

product-308-232

  • Purità Għolja: L-Estratt ta 'Impatiens Balsamina ta' Kingsci huwa pproċessat biex tinkiseb purità u qawwa massima.
  • Katina ta 'Provvista Stabbli: B'ħażna bbażata fl-Istati Uniti u maħżen iddedikat, aħna niżguraw inventarju kostanti.
  • Speċifikazzjonijiet Customizable: Disponibbli f'qawwiet u formati differenti biex jaqdu l-ħtiġijiet varji tal-industrija.

 

 

Impatiens Balsamina EstrattQasam ta' Applikazzjoni

 

product-314-211

Supplimenti tad-dieta

Użat fis-supplimenti tad-dieta għall-proprjetajiet antiossidanti u li jsaħħu l-immunità.

product-326-212

Ikel Funzjonali

Jista 'jintuża fix-xorb jew ikel funzjonali għal appoġġ imtejjeb għall-benessri.

product-313-213

Kożmetiċi

Inkorporat fil-prodotti għall-kura tal-ġilda għall-benefiċċji anti-infjammatorji u antibatteriċi tiegħu.

 

 

Ċertifikati

 

  • ISO 9001 – Ġestjoni tal-Kwalità
  • GMP - Prattiċi Tajba ta' Manifattura
  • USDA Organiku (fuq talba)
  • Ittestjar minn Partijiet Terzi - Jiżgura l-kwalità u s-sigurtà

 

  product-286-396                     product-286-396                      product-286-396

 

 

Fabbrika u Kontroll tal-Kwalità

 

product-292-184

Il-faċilitajiet ta 'produzzjoni ta' l-aktar avvanzati tagħna huma ddisinjati biex jilħqu standards ta 'kwalità internazzjonali. Il-fabbriki ta 'Kingsci isegwu protokolli ta' kwalità stretti, b'tim ta 'esperti li jissorveljaw kull stadju tal-produzzjoni biex jiżguraw l-aħjar produzzjoni.

product-291-194

  • Għażla tal-Materja Prima: Pjanti Impatiens balsamina ta 'kwalità għolja biss jinxtraw minn fornituri ta' fiduċja.
  • Standards tal-Produzzjoni: Ipproċessati f'faċilitajiet iċċertifikati mill-GMP b'aderenza stretta mal-protokolli tas-sigurtà.
  • Ittestjar u Verifika: Ittestjar rigoruż permezz ta 'laboratorji ta' partijiet terzi biex jivverifikaw il-qawwa, il-purità, u n-nuqqas ta 'kontaminanti.

 

 

FAQs

 

Q: X'jagħmel l-Estratt ta 'Impatiens Balsamina ta' Kingsci uniku?

A: Kingsci jipprovdi l-estratt ta 'kwalità għolja, maħżun fl-Istati Uniti b'qawwa u ċertifikazzjonijiet ippruvati. Aħna impenjati li nissodisfaw il-ħtiġijiet tad-distributuri globali b'kunsinna veloċi, ippakkjar strett, u soluzzjonijiet tad-dwana.

 

Q: Nista 'titlob kampjun?

A: Iva, Kingsci joffri kampjuni b'xejn lil xerrejja kwalifikati. Ikkuntattjana biex titgħallem aktar dwar l-eliġibilità u t-termini.

 

Q: X'inhuma l-kundizzjonijiet tal-ħażna ideali?

A: Aħżen l-estratt f'post frisk u niexef, 'il bogħod mid-dawl tax-xemx dirett biex iżżomm il-qawwa tiegħu u testendi l-ħajja fuq l-ixkaffa.

 

 

Għaliex Agħżel Kingsci

 

Kingscikien fornitur professjonali ta 'estratt tal-pjanti naturali għal 17-il sena, b'fergħa u maħżen tal-Istati Uniti biex tappoġġja distribuzzjoni veloċi u affidabbli. Aħna nżommu inventarju kbir b'ċertifikazzjonijiet kompluti, u niżguraw li kull lott jilħaq standards stretti ta 'kwalità u sikurezza. Barra minn hekk, is-sħubijiet tagħna ma 'kumpaniji rinomati bħal Usana, Amway, u Isagenix juru l-impenn tagħna għall-kwalità u s-servizz. Kemm jekk qed tfittex li tiżviluppa nutraċewtiċi, prodotti għall-kura tal-ġilda, jew supplimenti tas-saħħa, Kingsci toffri soluzzjoni fdata b'appoġġ sħiħ għall-ittestjar, kampjuni b'xejn u għażliet ta 'adattament.

 

KS factory equipment

 

Jekk għandek bżonnImpatiens Balsamina Estratt, jekk jogħġbokikkuntattjana.

It-tags Popolari: Impatiens Balsamina Estratt